image description

Langs de lijn met MeerMagazijn

Goed samenwerken begint met elkaar leren kennen

Larry Goedraad MeerMagazijn ADO Den Haag

𝘡𝘪𝘵 𝘫𝘪𝘫 𝘣𝘪𝘯𝘯𝘦𝘯𝘬𝘰𝘳𝘵 𝘯𝘢𝘢𝘴𝘵 𝘓𝘢𝘳𝘳𝘺?

Wie regelmatig met MeerMagazijn te maken heeft, kent hem misschien al: Larry Goedraad, logistiek adviseur / veiligheidskundige bij MeerMagazijn én voetballiefhebber in hart en nieren. In zijn werk kijkt Larry dagelijks samen met bedrijven naar hun magazijn. Hoe kun je de beschikbare ruimte slimmer benutten? Waar zitten knelpunten in de logistieke processen? En hoe zorg je ervoor dat een magazijn niet alleen efficiënt, maar ook veilig wordt ingericht? Een goed gesprek hoeft wat ons betreft niet altijd aan een vergadertafel plaats te vinden.

Samen naar ADO Den haag

Bij MeerMagazijn houden we van persoonlijk contact en korte lijnen. Een goede samenwerking begint voor ons met elkaar leren kennen, ook buiten het werk. Daarom nodigt Larry af en toe een klant of toekomstige samenwerkingspartner persoonlijk uit voor een thuiswedstrijd van ADO Den Haag.

Samen met Larry kijken naar de wedstrijd en bijpraten met een hapje en een drankje. Er is tijd om ervaringen uit te wisselen, plannen te bespreken of gewoon van de wedstrijd te genieten. Zo leer je elkaar ook buiten kantoor beter kennen. Dat helpt om tijdens een magazijninrichtingsproject sneller te begrijpen wat jouw bedrijf nodig heeft en een magazijnindeling te ontwikkelen die daarbij past.

Per wedstrijd nemen we één relatie mee. Daardoor blijft het bezoek persoonlijk en hebben we alle tijd voor een goed gesprek.

Wil jij ook langs de lijn met MeerMagazijn?

We hebben twee stoelen bij ADO Den Haag. Per wedstrijd nodigt Larry één relatie persoonlijk uit. Zo is er alle ruimte om elkaar beter te leren kennen. Heb je interesse in een middagje ADO Den Haag met onze logistiek adviseur Larry Goedraad? Mail dan naar lg@meermagazijn. Misschien zitten jullie binnenkort samen op de tribune.

Contact met Larry
Onze merken en certificeringen