MeerMagazijn

Vrijblijvend advies?
0172-404031

Team

Graag stellen wij u voor aan onze verschillende teams. Wij werken vanuit een adviserende rol met ieder zijn eigen specialisme.

MeerMagazijn bestaat uit een team van ervaren medewerkers. Zij zetten zich dagelijks hard in om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. Iedereen vanuit zijn eigen specialisme. 

Adviseurs   

Meermagazijn Niels van der Meer4
Niels van der Meer, directeur
Specialisatie
Advies op locatie en verdiepingsvloer projecten
E-mail: niels@meermagazijn.nl
linkedin 1
Meermagazijn Berry van der Meer3
Berry van der Meer, directeur
Specialisatie
Advies op locatie en palletstelling projecten
E-mail: berry@meermagazijn.nl
linkedin 1

 

Meermagazijn Larry Goedraad2
Larry Goedraad
Specialisatie
Advies op locatie en allround adviseur
E-mail: larry@meermagazijn.nl
linkedin 1
  
Meermagazijn Roel Voskuil3
Roel Voskuil
Specialisatie
Palletstelling projecten
E-mail: roel@meermagazijn.nl
linkedin 1

 

Meermagazijn Ronald Out3
Ronald Out 
Specialisatie
Projecten en verdiepingsvloeren
E-mail: ronald@meermagazijn.nl
linkedin 1
  
Meermagazijn Nick Koelman3
Nick Koelewijn
Specialisatie
Allround adviseur
E-mail: nick@meermagazijn.nl
linkedin 1

Planning   

Meermagazijn Sander Blijleven2
Sander Blijleven
Planner, teamleider logistiek
E-mail: sander@meermagazijn.nl
linkedin 1

 

 

 

 

 

 



Veiligheid

Wat in ieder goed ingericht magazijn terugkomt is: Veiligheid! Door de enorme drukte aan verkeer en goederenstromen is veiligheid van onmiskenbaar belang. Ons veiligheidsteam zorgt ervoor dat een project bij oplevering altijd naar wens is en aan wettelijke normeringen voldoet. 

Meermagazijn Ruud Ancher3
Ruud Ancher 
Veiligheidskundige
E-mail: ruud@meermagazijn.nl
linkedin 1
Meermagazijn Inge Kranenburg4
Inge Kranenburg
Office Manager
E-mail: inge@meermagazijn.nl
leeg blokje

 

Ondersteuning

Meermagazijn Hanny van Klooster
Hanny van Klooster
Administratief/boekhoudkundig medewerker
E-mail: hanny@meermagazijn.nl
linkedin 1
Meermagazijn Juliette Lammers
Juliëtte Lammers
Marketing- en communicatiecoördinator
E-mail: juliette@meermagazijn.nl
linkedin 1